SVC - Сервісний центр

Обслуговування комп'ютерів, планшетів та смартфонів
Налаштування та ремонт Ремонт комп'ютерів Apple Ремонт планшетів Ремонт смартфонів Налаштування Android Налаштування Windows Налаштування Linux
Обслуговування серверів Адміністрування серверного обладнання Купівля та ремонт серверів Встановлення серверного обладнання Налаштування та технічний супровід Обслуговування абонентів та організацій Регулярні виїзди та аудит серверів
Системи безпеки Встановлення камер відеонаглягаду Встановлення домофонів Встановлення електромагнітних замків Встановлення пожежної сигналізації Встановлення систем урахування робочого часу Встановлення систем контролю периметрів

Cервісний центр у місті Рівне

Це колектив досвідчених спеціалістів, які мають індивідуальний підхід до кожного клієнта, оперативно вирішують поставлені задачі, постійно працюють над покращенням рівня обслуговування.

Команда SVC готова до рішення найрізноманітніших задач та завжди налаштована на успіх! Наша мета - успішний та задоволений клієнт!

Авторизований сервісний центр SVC здійснює комплексний та гарантійний ремонт, обслуговування мобільних телефонів, комп'ютерів, смартфонів різних модифікацій та виробників, а також ремонт та сервісне обслуговування техніки Apple.

 • Персональні
  комп'ютери
 • Ноутбуки
  та нетбукі
 • Планшетні ПК,
  планшети
 • Смартфони та
  мобільні телефони

Сервісний центр без обмежень

 • Гарантія і якість

  Ми надаємо гарантію та якість на виконану роботу, по необхідності, здійснюємо заміну деталей

 • Терміновий ремонт

  У нас діє послуга “терміновий сервіс”, в короткий термін Ви можете отримати відповідні послуги

 • Система знижок

  Для постійних клієнтів у нас діє система знижок, у святкові дні акційні пропозиції для усіх

 • Виїзд фахівця

  Послуга виїзду додому клієнта чи в його офіс, на місці надаються всі необхідні послуги

Сервісний центр SVC пропонує широкий спектр послуг по налаштуванню та покращенню роботи електронної техніки, систем та програмного забезпечення. Встановлення, налаштування та оптимізація роботи операційних систем

 • Apple
 • Android
 • Windows
 • Linux

Наша мета - успішний та задоволений клієнт!

Безкоштовна консультація

Звикли платити гроші за консультацію? Забудьте про це. Наші спеціалісти безкоштовно дадуть відповідді на усі запитання відносно ремонту та налаштування Вашої техніки. Ми готові до вирішення найскладніших питань і відкриті до спілкування з нашими клієнтами!

Послуги аутсорсингу

SVC пропонує послуги ІТ-аутсорсингу організаціям. Немає необхідності створювати окрему вакансію ІТ-спеціаліста. Ми надаємо абонентське обслуговування (погодинно чи помісячно) на рівні цілої інфраструктури організації чи виконання певних обьемів робіт, пов'язаних з підтримкою функціонування певних частин системи (на Ваш вибір).

Онлайн допомога

Спеціалісти SVC доступні нашим клієнтам у будь-який час, завдяки послузі “онлайн допомога”. Вона передбачає постійний інтерактивний зв'язок через мобільний та стаціонарний телефони, скайп, електронну пошту. Для організацій та підприємств у нас діє послуга “24/7” - ми цілодобово та щоденно з Вами на зв’язку!

Регулярний аудит

Регулярний аудит передбачає систематичні виїзди наших спеціалістів до Вас додому чи офіс для тестування техніки, її налаштування, очищення від пилу і т.д. Якщо у Вас немає можливості самостійно доставити Ваш комп'ютер в сервісний центр — ми самі забезпечимо цей процес. Зробимо все якісно та оперативно!

Сервісний центр SVC здійснює монтаж обладнання, комплексне обслуговування систем захисту та їх технічну підтримку.
Купівля та ремонт серверів, встановлення серверного обладнання, налаштування та технічний супровід.

 • Серверне
  обладнання
 • Автоматичні
  телефонні станції
 • Системи
  захисту та безпеки
 • Структурована
  кабельна система

Сучасне життя кожної людини наповнене технологіями —
чим більша інтенсивність цього наповнення,
тим сильніше ми залежим від техніки,
а також від її “збоїв”, якщо вона їх допускає

Станіслав Лем, “Сума технології”