SVC - Сервісний центр Обслуговування комп'ютерів, планшетів та смартфонів

IT Аутсорсинг

Обслуговування організацій

Втомились вирішувати проблеми, пов'язані з ІТ? Бажаєте аби інформаційна система Вашої фірми працювала безперебійно та стабільно? Скористайтесь послугою ІТ-аутсорсингу або абонентського обслуговування від SVC. Відчуйте переваги роботи професіоналів, без необхідності створення окремої вакансії ІТ­ спеціаліста на Вашій фірмі.

Дізнатися більше...

Обслуговування серверів

Налаштування та підтримка

В сучасному технологічному світі кожна організація встановлює сервер. Аби локальна мережа будь-якої компанії безперебійно працювала, необхідне правильне налаштування та кваліфіковане облуговування сервера.

SVC пропонує повний комлекс послуг, що включають купівлю серверів, а також адміністрування серверів та подальше обслуговування серверів. Наші фахівці здійснюють обслуговування серверівWindows/Linux.

Дізнатися більше...

Системи безпеки

Налаштування, обслуговування та підтримка

Ми пропонуємо встановлення систем захисту різних видів та його комплексне обслуговування (монтаж обладнання, тестування).

Це є системи пожежної сигналізації, встановлення камер (з відеодоступом через Ваш смартфон), встановлення систем контролю доступу та врахування робочого часу підлеглих і т.д.

Дізнатися більше...

Побудова мережі СКС

Структурована кабельна система

Побудова СКС — це непроста задача, з якою можуть справитись лише спеціалісти із досвідом. SVC - це колектив умілих майстрів, які допоможуть Вам у різних, навіть нестандартних проектах.

Ми знаходимо баланс між технічними та архітектурними особливостями приміщень і планами клієнтів щодо можливого розширення та змін в конфігурації системи.

Дізнатися більше...

Обслуговування 1С

Супровід 1С

Автоматизація ведення управлінського і бухгалтерського обліку з використанням продуктів компанії «1С».

Ми цінуємо ваш час – наші рішення дозволять збільшити ефективність і сконцентруватися на головних задачах замість «повсякденної рутини».

Ми реалізуємо гнучкі системні рішення, які володіють «потенціалом подальшого росту».

Дізнатися більше...

Обслуговування автоматичних телефонних станцій

Сервісний центр SVC надає послуги зі встановлення телефонних мереж та систем.

У нас Ви можете замовити обслуговування міні-АТС, ремонт АТС, консультацію у виборі телефонних апаратів, профілактику АТС, програмування різних функцій телефонної станції та багато інших послуг, які забезпечать надійність системи зв’язку.

Дізнатися більше...