SVC - Сервісний центр Обслуговування комп'ютерів, планшетів та смартфонів

IT Аутсорсинг

Обслуговування організацій

Втомились вирішувати проблеми, пов'язані з ІТ? Бажаєте аби інформаційна система Вашої фірми працювала безперебійно та стабільно? Скористайтесь послугою ІТ­аутсорсингу або абонентського обслуговування від SVC. Відчуйте переваги роботи професіоналів, без необхідності створення окремої вакансії ІТ­ спеціаліста на Вашій фірмі.

Ви можете передати нам усі функції з технічної підтримки ІТ­ структури Вашої фірми або їх частину. Ця послуга передбачає як довготривалі, так і разові послуги в області використання ІТ. Якщо Вам цікава дана пропозиція, звертайтесь в SVC, ми завжди готові до продуктивної співпраці!

Мінімум500

  • До 4 планових виїздів
  • До 2 екстрених виїздів.
  • До 2 серверів
  • До 10 робочих місць
  • Час роботи з 9-00 до 18-00

Максимум4000

  • До 10 планових виїздів
  • До 10 екстрених виїздів.
  • До 5 серверів
  • Постійна підтримка ПК
  • Час роботи цілодобово

ІТ-аутсорсинг організаціям та компаніям

Максимально надійна та професійно налаштована інформаційна система кожної компанії та її подальше якісне обслуговування — це основа ефективного ведення бізнесу та рішення важливих задач. Адже навіть хвилина простою якихось частин системи можуть призвести до значних фінансових витрат.

ІТ-аутсорсинг у місті Рівне — це передача спеціалізованій компанії (в даному випадку сервісний центр SVC) повністю або частково функцій, пов”язаних з інформаційними технологіями. Це сучасний розподіл бізнес-функцій, який діє за принципом: "працюю із тим, що роблю краще за інших; передаю зовнішньому виконавцеві те, що він робить краще за інших".

Тому SVC пропонує ІТ-аутсорсинг організацій, що дає їм можливість скоротити витрати та зосередитись на основній своїй діяльності. Ми надаємо повне технічне обслуговування ІТ- інфраструктури та її сервісне обслуговування: комп”ютерів, оргтехніки, міні-АТС, мережевого обладнання тощо; а також створення та підтримка веб-серверів.

Пропонуємо впровадження новітніх технологій в ІТ-інфраструктуру, розробку та проектування автоматизованих бізнес-систем із подальшим вдосконаленням (баз даних, систем управління та обліку).

Суттєва перевага ІТ-аутсорсинга організацій — це відсутність потреби створювати вакансію ІТ-спеціаліста чи цілого відділу. В SVC працюють спеціалісти різних спеціальностей, які можуть здійснити багато функцій, що навряд чи під силу одному чи навіть двом системним адміністраторам.

Ми підходимо до вирішення потреб Вашої фірми колегіально, у нас немає форс-мажорних ситуацій, пов”язаних із лікарняними чи відпустками — те, що необхідне для штатного співробітника.

Користуючись послугою ІТ-аутсориинга від сервісного центру SVC, Ви скорочуєте ресурси, отримуєте стабільно налагоджену інформаційну систему, зосереджуєтесь на основній діяльності фірми — все що потрібно для успішного розквіту Вашої бізнесу. Чекаємо на Вас і завжди готові до співпраці!