SVC - Сервісний центр Обслуговування комп'ютерів, планшетів та смартфонів

Ремонт Mac, MacBook, Mac Pro, Mac mini

Ремонт комп`ютерів Apple

Сервісний центр SVC пропонує діагностику та комплексний ремонт Mac Book. Ви можете довірити Ваш девайс в руки наших професіоналів, які не тільки вміють вирішувати найскладніші задачі, пов’язані із ремонтом комп’ютерів Apple, а також порадять як надалі можна уникати їх можливих поломок.

Дізнатися більше...

Ремонт iPad Apple

• IPAD MINI  • IPAD 2  • IPAD 3  • IPAD 4

Ремонт iPad Apple потребує нечасто. Але якщо ця диво-техніка таки “підкачала” - рішення проблеми є. Зверніться в сервісний центр SVC, наші спеціалісти проведуть комплексний ремонт Айпад. Ми надамо консультації, проведемо діагностику девайса, вирішимо задачі різної складності, забезпечимо також і гарантійний ремонт Ipad Apple.

Дізнатися більше...

Ремонт iPhone Apple

• IPHONE 3 • IPHONE 4 • IPHONE 5 • IPHONE 6

Не панікуйте, коли ваш улюбленець почав Вас підводити, не поспішайте одразу ж бігти в пошуках нової моделі. Адже у більшості випадків телефон можна врятувати, вчасно звернувшись у сервісний центр для здійснення комплексного ремонту Айфон.

Дізнатися більше...

Ремонт персональних кoмп'ютерів та ноутбуків

Зламався комп'ютер чи ноутбук? Його “атакують” віруси, виникли проблеми із жорстким диском, непослідовно працюють програми?

Вам потрібний терміновий ремонт комп’ютера чи комплексний ремонт ноутбука? Не поспішайте аби-кому доручати Вашу техніку. Результат непрофесійної роботи може Вас неприємно розчарувати.

Дізнатися більше...

Ремонт планшетів

Розбився планшет? А ви його тільки-но купили дитині в подарунок... Що ж робити? Купувати новий? Не поспішайте. Статистика річ сувора і вона “каже”, що поломка цих пристроїв — далеко не рідкість. Але якщо грамотно і вчасно здійснити ремонт планшетів, то роботу більшості із них можна відновити.

Ми раді будемо допомогти Вам у цій ситуації, у Вас залишаться тільки позитивні емоції від того, як ефективно та швидко ми працюємо.

Дізнатися більше...

Ремонт смартфонів та мобільних телефонів

Ваш дорогий смартфон намокнув під час дощу і перестав вмикатись... чи вислизнув із рук - і тепер його екран вкритий тріщинами, наче павутинням...

Бувають різні моменти, але не хвилюйтесь. Коли ремонт телефона неминучий чи потрібен комплексний ремонт смартфона— звертайтесь до спеціалістів. Ми однозначно допоможемо Вам!

Дізнатися більше...