SVC - Сервісний центр Обслуговування комп'ютерів, планшетів та смартфонів

Ремонт iPhone Apple

• iPhone 3  • iPhone 4  
• iPhone 5  • iPhone 6

Усім відомо, що IPhone - це тренд у світі мобільних технологій. Та, незважаючи на усі його переваги, бувають випадки, коли ремонт Iphone стає необхідним.

Не панікуйте, коли ваш улюбленець почав Вас підводити, не поспішайте одразу ж бігти в пошуках нової моделі. Адже у більшості випадків телефон можна врятувати, вчасно звернувшись у сервісний центр для здійснення комплексного ремонту Айфон.

Ремонт iPhone Apple

  • Швидкий ремонт - від 20 хвилин до дня
  • Заміна скла дисплею в збірці
  • Заміна корпуса (задньої поверхні)
  • Заміна динаміків (верхнього, нижнього)
  • Заміна камер (передньої, основної)
  • Заміна акумулятора
  • Ремонт та заміна кнопок (Home, гучності, режиму)
  • Ремонт материнської плати
  • Заміна шлейфів (нижнього, верхнього, аудіо, кнопок)

Ремонт IPHONE 3, IPHONE 4, IPHONE 5, IPHONE 6 в сервісному центрі SVC

iPhone — завжди був і є своєрідною “візитівкою” престижу та респектабельності. Розробники платформи IOS постійно дивують новими додатками, які відкривають вражаючі можливості Айфон. Що ж коли телефон все-таки “здав”?

Найчастішими випадками, коли Iphone потребує усунення недоліків є механічні пошкодження (наприклад, коли телефон падає) або коли в його корпус потрапляє волога (це може трапитись, коли на телефон проливають рідину чи він у неї потрапляє повністю, використання Айфон під дощем і т.д). В залежності від ступеня складності проблеми, ми пропонуємо заміну відповідних деталей або комплексний ремонт Iphone Apple.

Непотрібно впадати у відчай, коли телефон почав давати збої. Спеціалісти нашого сервісного центру здійснять ремонт Айфон у місті Рівне відповідно до моделі.

В Iphone 3 та 3G, 3GS бувають різноманітні пошкодження, найчастіше — це проблеми з екраном, який через зіпсуття поверхні іноді перестає реагувати на дотики. Це може стати справжньою проблемою в користуванні гаджетом. Ми швидко та якісно проведемо ремонт Iphone 3 та 3G, 3GS. Це стосується також і корпусу, який з часом зношується і втрачає презентабельний вигляд. Якщо це сталось — довіртесь нашим професіоналам, які здійснять ремонт Айфон 3 та 3G, 3GS відповідно до всіх вимог.

Iphone 4 та 4 S — одна із найпопулярніших та найвдаліших версій компанії Apple. Тому Ремонт Айфон 4 і 4S проводиться досить швидко, оскільки ця модель найбільш освоєна майстрами сервісних центрів. І, хоча існує багато так званих спеціалістів по ремонту Iphone 4 та 4S, звертатись потрібно до тих, хто заслуговує довіри.

Одна із найновіших версій — смартфон Айфон 5 — зарекомендував себе як найбільш надійний. Проте, досконалого захисту від так званого “людського фактору” поки що немає. Ремон Iphone 5 проводиться майстрами з відповідним досвідом в авторизованих сервісних центрах. Ви можете довірити нам заміну скла, корпусу, батареї, заміну камер чи мікрофона та інші види ремонту Iphone 5.

Найочікуванішим гаджетом минулого року став Айфон 6. І при всіх своїх перевагах — його екран та корпус також може потерпати від механічних ушкоджень, як і в його попередніх “яблучних братів”. Причиною виходу смартфона з ладу може бути також закінчення ресурсів роботи його деталей. Радує те, що ремонт Iphone 6 у сервісному центрі SVC здійснюється швидко і якісно.

Отже, якщо Вам потрібна повна діагностика, а також комплексний та гарантійний ремонт Айфон у місті Рівне, не втрачайте час, звертайтесь в SVC. Ми з радістю допоможемо вам!