SVC - Сервісний центр Обслуговування комп'ютерів, планшетів та смартфонів

Ремонт Mac, MacBook, Mac Pro, Mac mini

Ремонт комп`ютерів Apple

Сервісний центр SVC пропонує діагностику та комплексний ремонт Mac Book. Ви можете довірити Ваш девайс в руки наших професіоналів, які не тільки вміють вирішувати найскладніші задачі, пов’язані із ремонтом комп’ютерів Apple, а також порадять як надалі можна уникати їх можливих поломок.

Якщо Ви в пошуках вирішення питань, пов’язаних саме із ремонтом Mac, потрапили на цю сторінку нашого сайта - будьте певні - Вам тут гарантовано допоможуть!

Ремонт Mac, MacBook Apple

  • Швидкий ремонт - від 20 хвилин до дня
  • Модернізація iMac, Mac Pro, Mac mini
  • Діагностика iMac, Mac Pro, Mac mini (повна перевірка, чистка від пилу та ін.)
  • Відновлення після попадання вологи
  • Перенесення даних
  • Заміна матриці iMac, Mac Pro, Mac mini
  • Заміна деталей (процесора, петлі матриці, відеокарти, привода в Mac air, акумулятора, клавіатури)
  • Чистка клавіатури MacBook
  • Калібрування батареї

Ремонт Mac, MacBook, Mac Pro, Mac mini в сервісному центрі SVC

З приходом відомих гаджетів в Україну — послуга ремонт Mac стала актуальною мимоволі. Адже навіть найнадійніша техніка з плином часу чи то в невмілих руках починає виходити з ладу. І, оскільки ми давно маємо справу із “яблучками”, тому оперативно та якісно здійснюємо комплексний ремонт та гарантійний ремонт комп'ютерів Apple.

Еволюція комп'ютерів Apple йде в ногу з розвитком платформи, на якій створюються більшість комп'ютерів. Не секрет, що процес їх створення - це ціла ідеологія, адже як висловлювався один з відомих розробників Apple, який створив ПЗ для першого Мак, Біл Аткінсон : “Ми не робили нічого виключно з комерційної точки зору. Ми хотіли створити щось красиве і корисне, щоб викликало захоплення у людей.”

Можна погоджуватись із цим чи ні, проте у більшості користувачів комп'ютери лінійки Mac викликають саме такі почуття. Але, дійсність лишається дійсністю, навіть така техніка псується, і тоді ремонт Мак стає неминучим.

Одним із перших комп'ютерів “яблучної” лінійки став Apple МасBook, популярність якого не знижується й досі. Він вражаючи тонкий, легкий та створений не тільки для роботи, а й для відпочинку та розваг. Ремонт Mac Book має свої нюанси, оскільки “макінтошевські” ноутбуки мають свою особливу схемотехніку.

Знаючи цю специфіку, та маючи досвід роботи із девайсами Apple, наші майстри вирішать задачі будь-якої складності, пов'язані із ремонтом Mac Book. Mac Book Air — почав “наступати на п'яти” своєму старшому брату — з'явившись в 2008 році — він став найтоншим ноутбуком у світі. І, хоча ці гаджети дійсно красиві та стильні, вони мають ряд недоліків і слабких місць. Петлі верхньої кришки дисплея можуть зламатись, або може “підкачати” жорсткий диск. В тих чи інших випадках Ви повинні знати — ремонт Mac Book Air у м. Рівне — це реально!

Mac Book Pro із футуристичним дизайном корпусу, глянцевим екраном та з не менш привабливою “начинкою” (оснащений процесором Intel Core i7 в чотири ядра з технологією Turbo Boost з частотою до 3,7 Ггц), найбільш поширена модель компанії Apple на сьогоднішній день. Ця надійна машина псується найчастіше в ході механічних ушкоджень чи потрапляння всередину вологи, що може призвести до ушкодження мікросхем девайса. Нестандартна архітектура комп'ютерів Apple часто викликає сум'яття у так званих “спеціалістів ”. Тому довірте ремонт Mac Book Pro у місті Рівне саме сервісному центру SVC.

Така природа поломок (механічні та волога) характерна для ще одного яскравого продукта Apple — настільного комп'ютера Imac. Він являє собою моноблок — в якому і монітор, і всі системні елементи поєднані в одному корпусі. Незважаючи на таке незвичайне компонування — наші спеціалісти знають, що робити якщо Imac не вмикається чи нестабільно працює. Маючи досвід роботи із найрізноманітнішою технікою, наші майстри здійснять ремонт Аймак в найкоротший термін.

Компактний, мініатюрний Mac Mini на фоні стандартних габаритних системних блоків виглядає справді дивовижно. Проте — це повноцінний комп'ютер, який використовується як для роботи, так і для розваг.

Ремонт Mac Mini проводиться з різних причин. Це можуть бути збої роботи вінчестера, в ході механічних пошкоджень (падіння приладу), а також системні помилки. Необхідно також проводити чистку Mac Mini від пилу, оскільки запилення може призвести до ряду серйозних розладів. Отож, звертайтесь до нас, якщо вам потрібен ремонт Mac Mini в Рівному.