SVC - Сервісний центр Обслуговування комп'ютерів, планшетів та смартфонів

Ремонт смартфонів та мобільних телефонів

Samsung, HTC, LG, Lenovo, Nokia ...

Річ, без якої сьогодні в буквальному сенсі як без рук — це мобільний телефон. І раптом він починає розряджатись посеред розмови, у динаміку замість голосу співрозмовника чути якісь незрозумілі звуки і шум... Або ще гірше - Ваш дорогий смартфон намокнув під час дощу і перестав вмикатись... чи вислизнув із рук - і тепер його екран вкритий тріщинами, наче павутинням...

Бувають різні моменти, але не хвилюйтесь. Коли ремонт телефона неминучий чи потрібен комплексний ремонт смартфона — звертайтесь до спеціалістів. Ми однозначно допоможемо Вам!

Ремонт смартфонів та мобільних телефонів

  • Швидкий ремонт - від 20 хвилин до дня
  • Заміна (дисплея, сенсорного екрана)
  • Заміна корпуса
  • Заміна динаміків
  • Заміна камер (передньої, основної)
  • Заміна акумулятора
  • Ремонт та заміна кнопок
  • Ремонт материнської плати
  • Заміна шлейфів (паяння)

Ремонт мобільних телеонів та смартфонів в сервісному центрі SVC

Сьогодні важко уявити сучасну людину без мобільного телефона. Це як своєрідний “додаток” до персони цивілізованого світу. Можливо, десь в глибинці африканського континенту ще не кожен здогадується про його існування, проте значна більшість людей на планеті користується мобільним телефоном. Як і кожна річ, він, на жаль, має свій термін експлуатації.

Саме тому ремонт мобільних телефонів та ремонт смартфонів у місті Рівне — це актуальна послуга серед користувачів. Не кожен може дозволити собі щоразу міняти поламаний телефон на новий. І не варто цього робити. Можна довірити свій телефон майстрам SVC — і він послужить Вам ще довго та надійно.

Основні несправності смартфонів це: проблеми із заряджанням батареї, телефон не ловить мережу, пошкоджений корпус чи екран, в середину гаджета потрапила рідина, проблеми із програмним забезпеченням смартфона. З усіма цими неприємностями швидко впораються в сервісному центрі SVC.

Наші спеціалісти здійснять ремонт смартфонів та ремонт мобільних телефонів у Рівному швидко та професійно. При потребі замінять пошкоджений корпус в телефоні, сенсорне скло, яке з часом може перестати реагувати на дотики чи просто втратити презентабельний вигляд через тріщинки та інші пошкодження. Заміна батареї, кнопок, роз'єма зарядки — все це займе не багато часу і Ви знову із задоволенням користуватиметеся Вашим помічником.

В найкоротший термін ми відновим роботу Вашого смартфону після його падіння, потрапляння всередину вологи, проведем чистку від пилу. Ремонт мобільних телефонів та ремонт смартфонів в SVC включає також діагностику гаджета, ремонт та заміну материнської плати, заміну мікрофона (динаміка) антени, відновлення корпуса, роз'ємів, шлейфів, контрактних площадок, заміна акумулятора, камер та інші види робіт.

Спеціалісти SVC здійснює також і програмний ремонт смартфонів у місті Рівне. Якщо телефон постійно”зависає”, вимикається, некоректно працює індикація зарядки, пристрій відкриває не відповідні пункти меню — в таких випадках може допомогти відновлення програмного забезпечення телефона. Звертайтесь!

Будемо раді Вам допомогти.