SVC - Сервісний центр Обслуговування комп'ютерів, планшетів та смартфонів

Налаштування Android

Встановлення додатків Android

Для бездоганної роботи Ваш девайс потребує правильного встановлення та налаштування програм.

Ми забезпечимо встановлення OS Android на смартфон чи планшет, налаштуємо її роботу, установимо додатки Андроїд різних видів і призначень, а перепрошивка Android допоможе в цілому налагодити та оптимізувати роботу електронного приладу.

Дізнатися більше...

Налаштування Apple iOS

Встановлення додатків Apple

SVC надає усі послуги з налаштування Apple IOS. Наші інженери здійснять як прості, так і складні операції по оптимізації роботи Вашого гаджета, це: втановлення OS Apple IOs на Iphone, прошивка IOS, налаштування ICloud, “розлочка” Айфон (Unlock Iphone).

Ви можете отримати цю та багато інших послуг із налаштування IOS Apple, звернувшись до спеціалістів SVC.

Дізнатися більше...

Налаштування Apple OS X

Встановлення ОС та ПЗ

Потрібно встановити OS X Apple? Це можливо! Наші спеціалісти допоможуть Вам у цьому питанні. Десята версія операційної системи Apple має свої відмінності, порівняно із іншими версіями Mac OS Apple.

Ми знаємо усі тонкощі її архітектури, тому грамотно налаштуємо OS X. Зазвичай OS Apple працює безперебійно, та часом налаштування Mac просто необхідно.

Дізнатися більше...

Налаштування Windows

Встановлення Windows та программного забезпечення

Ми налаштовуємо Windows XP, Windows 7, Windows 8. В процесі встановлення ОС — ми вирішуємо багато задач, особливо тих, що пов'язані із збереженням персональних даних. Замовте у нас комплексне налаштування Windows — і насолоджуйтесь безперебійною роботою Вашого комп'ютера.

Дізнатися більше...

Windows Server

Встановлення Windows Server

Здійснити налаштування Windows Server можуть професіонали з відповідним досвідом та навичками, крім того, встановлення Windows Server відрізняється від встановлення клієнтських ОС.

Підтримка Windows Server та адміністрування також вимагає специфічних знань. У нас Ви можете замовити: комплексне налаштування Windows Server, відновлення Windows Server і тд.

Дізнатися більше...

Налаштування Linux

Встановлення ОС та ПЗ

Налаштування Linux вимагає особливої уваги. Тільки фахівці можуть коректно встановити Linux всіх видів та активізувати роботу системи. Тому не довіряйте роботу непрофесіоналам. Зверніться до IT-спеціалістів SVC.

У нас Ви можете замовити налаштування Linux роутерів та Linux серверів для організацій. Ми надамо усі послуги з обслуговування Linux, з врахуванням усіх особливостей ОС.

Дізнатися більше...