SVC - Сервісний центр Обслуговування комп'ютерів, планшетів та смартфонів

Налаштування Smart TV

Samsung, Lg, Philips та інші

Ви купили сучасний телевізор із функцією “smart”, але розібратись із налаштуванням самостійно не вистачає часу?

Ми оперативно здійснимо підключення Smart TV у найзручніший для Вас час. Ми налаштовуємо функцію “smart” в різних моделях телевізорів.

Дізнатися більше...

Налаштування супутникового телебачення

Установка та налаштування

Запланували підключити цифрове супутникове телебачення? Потребуєте допомоги у виборі антени? Шукаєте спеціалістів для професійного встановлення обладнання? Тоді звертайтесь в сервісний центр SVC!

Дізнатися більше...

Налаштування цифрового телебачення

Вам потрібно здійснити налаштування цифрового телебачення? Не вистачає часу самостійно розбиратись в інструкціях? Ви якнайшвидше хочете насолоджуватися новими можливостями телебачення? Довірте цей клопіт професіоналам SVC.

Ми підберемо і встановимо якісне обладнання, оперативно проведемо налаштування цифрового телебачення у зручний для Вас час — і Ви отримаєте не просто велику кількість різноманітних телеканалів, а новий рівень якісного відпочинку.

Дізнатися більше...

Налаштування Apple TV

Якщо у Вас невеликий досвід користування технікою Apple, то налаштування Apple TV може забрати у Вас певний час. Ви бажаєте швидко вирішити цю задачу і отримати повноцінне налаштування із усіма можливостями Apple TV?

Ми готові Вам допомогти! Щоб телебачення Вас радувало гарною роботою без неполадок — довірте налаштування Apple TV фахівцям SVC. Ми чекаємо на Ваше звернення!

Дізнатися більше...